X

Košarka

Rezultati področnega prvenstva v košarki za starejše učenke

Področne prvakinje v košarki so postale starejše učenke Osnovne šole Bršljin, drugo mesto je osvojila Osnovna šola Drska in tretje Osnovna šola Grm. Najboljša strelka prvenstva je Teja Dajčman iz Osnovne šole Mirana Jarca Črnomelj.

Rezultati področnega prvenstva v košarki za starejše učence

Prvo mesto na področnem prvenstvu v košarki za starejše učence je ovojila Osnovna šola Grm, drugo Osnovna šola Center in tretje Osnovna šola Vavta vas. Najboljši strelec prvenstva je Enej Faleskini, ki je dosegel 79 košev.

Rezultati področnega prvenstva v košarki 3x3 za osnovne šole

V letošnjem šolskem letu smo prvič izvedli tudi tekmovanje v košarki 3x3 za učence in učenke, ki se ga je udeležilo 16 ekip. Pri učenkah so slavile košarkarice osnovne šole Grm, pri učencih pa košarkarji osnovne šole Metlika.

Rezultati področnega prvenstva v košarki za mlajše učenke

Na področnem prvenstvu v košarki za mlajše učenke je prvo mesto osvojila osnovna šola Grm, ki je v finalu premagala osnovno šolo Drska. Tretje mesto je osvojila osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj. Najboljša strelka prvenstva je Franja Hrovat, ki je dosegla 60 košev.

Rezultati področnega prvenstva v košarki za mlajše učence

Naslov področnega prvaka v košarki za mlajše učence je osvojila osnovna šola Grm, uvrstitev na četrtfinale državnega prvenstva pa si je z drugim mestom zagotovila še osnovna šola Vavta vas, oziroma s tretjim mestom osnovna šola Center. Najboljši strelec prvenstva je Enej Faleskini ki je dosegel 99 košev.

Na področnem prvenstvu v košarki za starejše učenke je prvo mesto osvojila osnovna šola Grm pred osnovno šolo Drska in osnovno šolo Vavta vas. Najboljša strelka prvenstva je Sara Burgar iz OŠ Vavta vas.