X

Tekmovanja

Rezultati področnega prvenstva v rokometu za starejše učence

Področni prvaki so v rokometu postali starejši učenci Osnovne šole Trebnje, ki so v finalni tekmi premagali rokometaše Osnovne šole Metlika. Tretje mesto je osvojila Osnovna šola Stopiče. Najboljši strelec prvenstva je Martin Pečarič, ki je dosegel 28 zadekov.

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za starejše učence

Prvo mesto na področnem prvenstvu v malem nogometu za starejše učence je osvojila Osnovna šola Trebnje, drugo Osnovna šola Center in tretje Osnovna šola Šentjernej. Najboljši strelec prvenstva je Bakir Šehić.

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za starejše učenke

Področne prvakinje v malem nogometu za starejše učenke so postale nogometašice Osnovne šole Trebnje, ki so v finalu po izvajanju kazenskih strelov premagale vrstnice iz Osnovne šole Šentjernej. Tretje mesto je osvojila Osnovna šola Otočec.

Rezultati področnega prvenstva v košarki za starejše učence

Prvo mesto na področnem prvenstvu v košarki za starejše učence je ovojila Osnovna šola Grm, drugo Osnovna šola Center in tretje Osnovna šola Vavta vas. Najboljši strelec prvenstva je Enej Faleskini, ki je dosegel 79 košev.

Razpis področnega prvenstva v košarki za starejše učence

Področno prvenstvo v košarki za starejše učence bo v soboto, 24. 11. 2018 ob 8.30 v Športni dvorani Marof v Novem mestu.

Rezultati področnega posamičnega prvenstva v badmintonu za osnovne šole

Področnega posamičnega prvenstva v badmintonu se je udeležilo 126 učencev in učenk. V posameznih kategorijah so slavili Karla Jerič in Žak Višček Mirna, Ana Janjič Loka Črnomelj in David Pajnkiher Žužemberk.