X

Rezultati TRAVNE LIGE 2018/2011 - bilten št. 3 (jesen. del)

V nedeljo, 16.09.2018, se je pričela Travna liga za sezono 2018/2019. Odigrane so bile tekme v vseh štirih ligah.

Strelci so bili najbolj razpoloženi (11) na tekmi med ekipama AVTOVLEKA SINT : PLASTOFORM ŠMARJETA

Najboljši strelci 1 lige:
1. Urban Kramar (DUAL EXPRES – BELA CERKEV) 6 zadetkov
2. Bojan Juršič (KARTONAL NOVO MESTO) 5 zadetkov
3. Andrej Plantan (BV TRADE PODLJUBEN) 3 zadetki
3. Bojan Žagar (ATMOSFERA CAFFE) 3 zadetki
3. Jernej Mišmaš (ATMOSFERA CAFFE) 3 zadetki
3. Anže Pavlič (PLASTOFORM ŠMARJETA) 3 zadetki

Najboljši strelci 2 lige:
1. Matej Trščinar (NEVTRAL) 5 zadetkov
2. Davorin Pust (KRITINE MAJDE) 4 zadetki
3. Rusmir Šemič (MEGAMIX) 3 zadetki
3. Marko Lukšič (JURNA VAS) 3 zadetki
3. Simon Šašek (GABRJE) 3 zadetki

Najboljši strelci 3 lige:
1. Nejc Renuša (AVTOVLEKA HREN) 7 zadetkov
2. Domen Šlejkovec (ŠD DRSKA) 6 zadetkov
3. Nejc Novak (AVTOVLEKA HREN) 5 zadetkov

Najboljši strelci 4. lige:
1. Valmir Hysenaj (KLAMFER - OREHEK) 10 zadetkov
2. Miran Zupančič (OSKAR TRANSPORT ŽUŽEMBERK) 5 zadetkov
3. Haris Kučevič (KLAMFER - OREHEK) 4 zadetki
3. Zeni Fetaj (GRANDE) 4 zadetki
3. Drilon Berisha (GRANDE) 4 zadetki
3. Žan Muhič (GYPSO MONT OTOČEC) 4 zadetki


Obvestila:
Kontakt ŠD STRAŽA – KARTONAL: NIKICA BOŽOVIČ, Mestne njive 4a, 8000 NOVO MESTO, 041 392 404.

Registracijski list – vodje ekip poskrbite za oddajo v potrditev. Ekipa lahko nastopa v ORNL le s potrjenim registracijskim listom. Iz pravilnika ORNL: v primeru, da ekipa ne bo imela potrjenega reg. lista v 4. krogu tekmovanja, ji sledi kazenska točka (in tako v vsakem naslednjem krogu).

Na igrišču ŠRD BREZA so se našle kopačke (kontakt 041 311 221 – Aleš).


Sprememba igrišča v 2. ligi:


5. KROG
30.9.2018 ekipa domačin: OTOČEC

igrišče: ŠP ŠMARJEŠKE TOPLICE


Sprememba igrišča v 4. ligi:

9. KROG
29.10.2018 ekipa domačin: GYPSO MONT OTOČEC

igrišče: ŠP ŠMARJEŠKE TOPLICE

ZAVOD ZA ŠPORT, KULTURO, TURIZEM IN MLADINO NOVO MESTO

 

Kako do nas