X

Odbojka

DŠI 2017 - odbojka

Na zadnjem letošnjem tekmovanju v sklopu DŠI 2017, je sodelovalo 9 moških in 9 ženskih ekip. V moški kategoriji smo bili priča napetemu finalu med ekipama Revoz in Krka. Kljub tesni zmagi slednje, je skupno prvo mesto pripadlo Revozu. Druga v skupnem seštevku je Krka in tretja Adria Mobil.

DŠI 2017 - odbojka na mivki

Za uvod v jesenski del tekmovanj v sklopu DŠI 2017, smo včeraj na novih igriščih na Loki, izvedli turnir v odbojki na mivki. Ekipi Krke sta se v finalu oddolžili tekmecem za poraz v pomladanskem delu.

Na pomladanskem turnirju v odbojki na mivki so med dvanajstimi moškimi ekipami prvo mesto osvojili predstavniki Revoza, ki so v finalu gladko z 2:0, premagali Krko. V tekmi za tretje mesto je bila ekipa Adrie Mobil boljša od Splošne bolnišnice.

Revoz in Splošna bolnišnica

Na odbojkarskem turnirju je v obeh kategorijah sodelovalo po 9 ekip. V konkurenci moških ekip smo bili priča finalu med Adrio Mobil in Revozom. Po izenačeni igri so odločilni tretji niz prepričljivo osvojili Revozovci, ki se zasluženo veselijo ekipnega uspeha. Tretje mesto je po zmagi nad Splošno bolnišnico pripadlo Krki.

DŠI v odbojki

Predstavniki Krke so v obeh kategorijah osvojili jesenski DŠI turnir v odbojki.

Odbojka na mivki DŠI

V prvem jesenskem tekmovanju letošnjih DŠI so po napeti borbi zmagale predstavnice Policije, ki so v finalu strle odpor Splošne bolnišnice. Tretje mesto je osvojila Krka. V moškem delu turnirja pa prve tri ekipe s pomladanskega dela niso dovolile presenečenj in so potrdile vrstni red najboljših treh iz prvega dela.