X

Kegljanje

DŠI 2017 - kegljanje

Kegljače Telekoma, ki so z naskokom slavili na jesenskem tekmovanju v kegljanju, je odsotnost v pomladanskem delu stala visoke uvrstitve v skupnem seštevku DŠI 2017. Tako se letošnje skupne zmage veselijo kegljači Krke, na drugem mestu so člani Adrie Mobil, na tretjem pa Društvo upokojencev Novo mesto.

DŠI 2017 - balinanje ženske

Najboljše izhodišče za jesensko tekmovanje si je danes na balinišču Drska priborila ženska ekipa Društva upokojencev Novo mesto. Prijetno so presenetile članice ekipe Mestna občina, ki so klonile šele v finalu.

Splošna bolnišnica, Krka in Adria Mobil prevladovali na kegljanju

Peto letošnje tekmovanje so med 10 ženskimi ekipami zaznamovale članice Splošne bolnišnice, ki so z največ podrtimi keglji (213) premagale vso konkurenco. Drugo mesto so osvojile tekmovalke Društva upokojencev Novo mesto, tretje pa Krka.

Krka z odličnim kegljanjem na prvo mesto

Minulo soboto je bilo kegljišče Portoval prizorišče jesenskega tekmovanja v kegljanju. V obeh kategorijah sta bili najboljši ekipi Krke, v ženski kategoriji je drugo mesto osvojila ekipa Splošna bolnišnica pred Revozom.

DU Mali Slatnik slavi tudi v balinanju za ženske

Tako kot člani moške ekipe, so tudi predstavnice DU Mali Slatnik osvojile skupno prvo mesto v balinanju v sezoni 2016.