X

Arhiv 2016

Razpis področnega prvenstva v odbojki na mivki za osnovne šole

Področno prvenstvo v odbojki na mivki za učence in učenke bo v sredo, 31. 3. 2017 na igriščih športnega parka Loka v Novem mestu.

Rezultati področnega posamičnega prvenstva v atletiki za srednje šole

Področnega posamičnega prvenstva v atletiki se je udeležilo okoli 150 dijakov in dijakin iz celega področnega centra Dolenjska. Doseženih je bilo nekaj zelo dobrih rezultatov. Finale državnega prvenstva bo v sredo, 17. 5. 2017 v Mariboru.

Rezultati področnega prvenstva v veleslalomu za srednje šole

Področno prvenstvo v Kranjski Gori za dijake in dijakinje je potekalo v zelo zahtevnih vremenskih pogojih, zato je bilo tudi velio odstopov.

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za dijakinje

Na področnem prvenstvu v malem nogometu za dijakinje je prvo mesto osvojila srednja zdravstvena in kemijska šola, ki je v finalu prmagala kmetijsko šolo in tehniško gimnazijo, tretje mesto so osvojile novomeške gimnazijke. Najboljša strelka z osmimi zadetki je Tina Lukšič.

Rezultati področnega prvenstva v malem nogometu za dijake

Na področnem prvenstvu v malem nogometu za dijake, ki se ga je udeležilo devet ekip iz cele Dolenjske, sta si nadaljevanje na četrtfinalnem turnirju državnega prvenstva, zagotovili ekipi Gimnazije Brežice in Gimnazije Novo mesto.

Razpis področnega prvenstva v veleslalomu za srednje šole - sprememba datuma tekmovanja

Področno posamično prvenstvo za kategorizirane in nekategorizirane dijake ter dijakinje v veleslalomu, zaradi informativnega dne za vpis na fakultete, prestavljamo na ponedeljek 6. 2. 2017. Tekmovanje bo v Kranjski Gori.